top of page

Biz Kimiz?

⁠SUSY CERAMIC  profesyonel hayatlarında finans ve pazarlama  alanlarında çalışan sonrasında seramiğe olan tutkularının peşinden gitmeye karar veren   biz iki kadın girişimci tarafından kuruldu İzmir de bulunan atölyemizde, yaratıcılığımızı tamamen el yapımı olan , porselen ve stoneware ürünler tasarlayarak  ifade ediyoruz.

   ⁠Her bir ürünümüzde, bizi birbirimize ve çevremize daha da yakınlaştıran, paylaşıldıkça değeri artan özel bir hikaye yansıtmaya gayret ediyoruz. Tasarımlarımızda, doğanın sunduğu sonsuz güzelliklerden ve çevremizdeki kültürel zenginliklerden ilham alıyoruz. Böylece ürünlerimizin her birinin, kullanıcısına sadece bir  obje değil, aynı zamanda hikayesi olan ,kişiye özel hissettiren parçalar olmasını hedefliyoruz.

   ⁠Müşterilerimizle kurduğumuz ilişkiler, işimizin en değerli parçasıdır. Ürünlerimizi satın alan herkesin, sadece bir alışveriş değil, aynı zamanda bir deneyim yaşamasını istiyoruz. Bu nedenle, her bir müşterimizle birebir ilgileniyor, onların ihtiyaç ve beklentilerini önemsiyor ve ürünlerimizi onların hayatlarına değer katacak şekilde özelleştiriyoruz.

   ⁠İzmir'deki atölyemizi ziyaret ederek, bizi daha yakından tanıma ve ürün yelpazemizi keşfetme fırsatı bulabilirsiniz. Ayrıca, web sitemiz üzerinden de ürünlerimizi inceleyebilir, online sipariş verebilirsiniz. Yaratıcılığımızı ve tutkumuzu sizlerle paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

art-artisan-artist-bowl-d5d3a8a7d0f35e1e7c3bd7159447c65b.jpg
Contact
bottom of page